bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Altcoin HaberleriHaberler

Ethereum, Solana ve Polkadot, Altcoin Rallisinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Tırmandı

Ethereum son zamanlarda büyük atılımlar yapmaya başladı. ETH’e ek olarak diğer altcoinler de yeni zirvelere tırmanmaya başladı. CoinGecko verilerine göre, yüksek performanslı hisse kanıtı Solana blok zincirinin yerel kripto para birimi olan SOL fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Polkadot blok zinciri ağının yerel kripto para birimi olan DOT, CoinGecko verilerine göre 1 Kasım’da ilk kez 50 ABD dolarını geçti ve 2 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53,04 ABD dolarına ulaştı.

DOT’un yeni ATH’si, Polkadot’un uzun zamandır beklenen parachain müzayedeleriyle birlikte geliyor. Kripto para uzmanları dördüncü çeyreğin kripto piyasası için tipik olarak iyi bir fiyat takdiri dönemi olduğunu ve geçen ay Bitcoin’in yükselişinin ardından altcoinlerin toplandığını söyledi.

CoinGecko verilerine göre toplam kripto para piyasa değeri şu anda 2,8 trilyon ABD doları seviyesinde bulunuyor. Kripto para borsası AAX araştırma ve strateji başkanı Ben Caselin, “Kendimizi bir tür yükseliş bağlamı sağlayan 4. çeyrekte bulduk” dedi.

DeFi protokollerinin, Stablecoin’lerin ve NFT’lerin çoğuna ev sahipliği yapan Ethereum’un piyasa değeri 538 milyar ABD Dolarına yükseldi. CoinGecko verilerine göre, Ethereum şu anda 4.562 ABD dolarından işlem görüyor.

Finder’ın en son Ethereum Fiyat Tahminleri Raporu için 50 finans ve kripto uzmanının katıldığı bir ankete göre, Ethereum fiyatının bu yılın sonunda 5,114 ABD Doları olması bekleniyor.

Kurumlar da artık Ethereum ile daha fazla ilgileniyor. Dijital varlık yöneticisi CoinShares’e göre, geçtiğimiz hafta Ethereum yatırım ürünleri, art arda üç haftalık çıkışın ardından geçen hafta 17 milyon ABD doları giriş gördü.

Bunun yanında Chicago Ticaret Borsası (CME) bu hafta, düzenleyici incelemeyi bekleyen Mikro Eter vadeli işlemlerini 6 Aralık’ta başlatacağını duyurdu .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala