Altcoin HaberleriHaberler

Ethereum, Mayıs 2021’deki Zirveyi Aştı

Kripto topluluğunun yeni bir Bitcoin ATH‘sini kutlamasından sadece dokuz gün sonra, bugün sıra Ethereum’a geldi. ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,380 doların üzerine çıkması yatırımcıları sevindirdi. 

Ethereum boğaları bugün, kripto para biriminin eski tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.380 doların üzerinde önemli bir dönüm noktası olduğu için kutlama yapıyor. Bu satırları yazarken, ETH’nin yeni yüksek seviyesi 4.400 dolar olarak kayıtlara geçti.

ETH’nin bunu başarması 12 Mayıs 2021’den itibaren tam olarak 171 gün sürdü. CoinGecko’ya göre bu zirve, son 24 saatte yaklaşık %7,5 ve geçen ay %50‘nin üzerinde daha geniş bir artışın ardından geliyor.

ETH’nin toplam piyasa değeri şu anda 511 milyar dolar civarında olduğu için yarım milyarın üzerine çıktı. Birçok analist, Bitcoin’in son rallisinin ardından kayda değer bir altcoin sezonunun geldiğine inandığından, ETH fiyatının buradan nereye gideceğini görmek ilginç olacak.

Ethereum şu anda 4.349 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ise 61.283 dolardan el değiştiriyor. ilk 10’daki altcoinlerin de neredeyse tamamı yeşil yaktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala