Kripto Para HaberleriHaberlerNFT Haberleri

Eski NFL Yıldızı Tom Brady, Vitalik Buterin Hayranı Çıktı

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin geçtiğimiz günlerde Time dergisine kripto endüstrisi ile ilgili endişelerinden bahsetti. Röportajın yayınlanmasının ardından Buterin, görünüşünü NFL yıldızı ve NFT borsası Autograph’ın kurucusu Tom Brady ile karşılaştıran tweet’lere yanıt verdi.


Buterin, eleştirel yorumları komik buldu ve hatta “şiddetle tavsiye edilen” tweetlerin kolajlarını yayınladı. İlk başta aktör Tom Cruise ile ilişkili olduğunu düşünerek Tom Brady’nin kim olduğunu bilmediğini itiraf etti. O sırada Buterin’in kim olduğunu tam olarak bilen Tom Brady, “kripto prensi”ne olan minnettarlığını ve hayranlığını ifade etmek için araya girdi.

Brady, Buterin’i (G.O.A.T.) olarak övdü (kendi alanlarında “Tüm Zamanların En İyisi” olanları tanımlamak için kullanılan bir terim ve kemerinin altında yedi şampiyonluğu olan tek NFL oyuncusu olduğu için Brady’ye atıfta bulunmak için sıklıkla kullanılır). Brady, Buterin olmadan Autograph’ın “mümkün olmayacağını” düşünüyor. Son zamanlarda, Autograph 170 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı. Şirket temsilcileri, fonları NFT teknolojisini ölçeklendirmek ve kullanıcı tabanını genişletmek için kullanmayı planladığını belirtti.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Honduras, Bitcoin’i Yasal Para Birimi Olarak İlan Etmeye Hazırlanıyor

Buterin’in kapak hikayesi, Time’ın blok zincirinde bir NFT olarak yayınlanan ilk sayısının bir parçası. Merkezi olmayan dergi baskısı Çarşamba günü satışa sunulacak. Derginin Web3 girişimlerinin bir parçası olarak, Bitcoin (BTC), Ether (ETH), XRP, Dogecoin (DOGE) ve diğer kripto para birimlerinde dijital abonelikler için ödeme kabul etmeye başladı. Şirketin NFT kolu olan TIMEPieces, Pazar günü tweet attı ve yakında Bored Ape Yacht Club’ın yönetim ve hizmet belirteci olan ApeCoin’i (APE) kabul edilen kripto para birimleri listesine ekleyeceğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu