Altcoin HaberleriHaberler

Edward Snowden, Shiba Inu’yu Eleştirenler Kervanına Katıldı!

Bilgisayar uzmanı Edward Snowden, Shiba Inu hakkında alarm veren eleştirmenler korosuna katıldı. eski Ulusal Güvenlik Ajansı danışmanı yakın tarihli bir tweet’te takipçilerini zor kazanılan paralarını bir “köpek parası klonuna” yatırmamaları konusunda uyardı.

Snowden, Shiba Inu‘nun piyasayı alt etme ihtimalinin oldukça düşük olduğuna inanıyor. Bilgisayar uzmanı paylaşımlarının devamında, uyarısıyla sorunu olanları biraz kar almaya teşvik etti.

“Dogecoin katili” olarak nitelendirilen SHIB, çarpıcı kazanımlarıyla muazzam miktarda ses getirdi. Tuhaf kripto para birimi bu ay %826 artışla piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para biriminden biri oldu.

Bu haftanın başlarında Shiba Inu, Dogecoin’in üstünlüğüne meydan okuyarak bloktaki en büyük kripto para birimi unvanını kazandı.

Snowden topluluğun bir üyesiyle karşılaştığında, insanların “çöp” satın alması konusunda tamamen iyi olduğunu söyledi. Ancak, Shiba Inu‘yu satın almak ve “çiftliği ipotek etmek” için manipüle edilebilecek kişilerden endişe duyuyor.

Snowden’in bugünkü yorumları Tesla CEO’su Elon Musk tarafından yapılanları yansıtıyor. Köpek temalı kripto para çılgınlığından sorumlu olduğuna inanılan milyarder takipçilerini spekülatif varlık sınıfında yatırım yapmaya çağırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala