Altcoin HaberleriHaberler

Dogecoin ve Shiba Inu Rakibi, Sadece Yedi Günde %119 Fırladı

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile rekabet eden bir altcoin, bir hafta içinde %119 fırladı. Dogelon Mars (ELON) projesi, Dogecoin’den ilham alan bir meme kripto para birimidir.

Proje, Elon Musk’ın insanları Mars’a getirme tutkusundan türetilmiş gibi görünüyor. Token ilk düştüğünde, arzın %50‘si Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e bırakıldı.

Piyasaya sürülmesinden sonraki iki ay içinde Buterin, tüm ELON yığınını, ömür uzatma ve uzun ömür araştırmaları için kar amacı gütmeyen bir tıbbi yardım kuruluşu olan Methuselah Vakfı‘na bağışladı.

Dün Dogelon Mars ekibi bir proje güncellemesi paylaştı:

“Dogelon Mars, geliştirmenin bir sonraki aşamasına giriyor. DeFi inşa ediyor ve yeni bir sözleşme ile fırsatları değerlendiriyor. Şu anda, topluluk liderleri ekosisteme DeFi ve yeni bir token tanıtırken çalışmalar devam ediyor.”

Ekip, staking yükseltmesinin yanı sıra, inisiyatiflere oy vermek, protokol karar verme sürecini koordine etmek, hazineden hibeleri dağıtmak ve daha fazlası için kullanılacak xELON yönetişim tokenlerini tanıtıyor. Aktarılan bilgilere göre xELON, ELON staking programına katılarak edinilebilecek.

CoinGecko’ya göre , ELON’un OKEx ve Crypto.com’da listeleneceği haberinin ardından, son stake duyurusuna bağlı olarak ELON %119 sıçrama yaşadı ve piyasa değerini 426 milyon dolardan 939 milyon dolara çıkardı.

ELON şu anda son 24 saatte %5.8 artışla 0.0000017 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala