Altcoin HaberleriHaberler

DOGE Kurucu Ortağı, Bazı Kripto Paralar Etrafındaki Hype’ı Eleştirmeye Başladı

Dogecoin kurucularından Billy Markus, bazı kripto para birimlerini çevreleyen bu dalgayı takip ederek hızla zengin olmak isteyen insanlar tarafından kullanılan yutturmacayı eleştirmek için Twitter’a gitti. Markus’un tweetine Elon Musk‘dan destek geldi.

Musk, Markus’u hype’a karşı destekliyor

Markus, çabucak zengin olan insanlar hedeflerine ulaşmak için kripto paraları hızlıca terk ettikleri için Hype’ın uzun sürmediğini söylüyor. Ek olarak yeni bir hype dalgasının geldiğini gördüklerinde, onu da alacaklarını dile getiriyor.

Markus, kriptoya veya gelecekte şimdi olduğundan daha değerli olması gereken herhangi bir varlığa sahip olmak için buna değer eklenmesi gerektiğini ifade ediyor. Tesla CEO’su Elon Musk, sık sık olduğu gibi, bir yorumla devreye girdi ve Markus’un ifadesini destekledi.

Markus, hype yapma suçlamalarına karşı Musk’ı destekliyor

Kripto topluluğundaki bazı kişiler, konu en popüler meme kripto para birimi Dogecoin olduğunda Elon Musk’ın kendisinin bir hype yaratıcısı olduğuna inanıyor. Musk, Mayıs ayında Saturday Night Live’daki çıkışında DOGE hakkında konuştuğunda, DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7376 Dolar’a yükseldi.

Elon Musk’ın yukarıda bahsedilen tweetine yorum yapan ABD Senatosu adayı Shannon Bray, hem Elon’u hem de annesi Maye Musk’ı hype yaratmakla suçladı.

Billy Markus Musk’ın yardımına geldi ve Bray’in potansiyel seçmenlerine kendi yatırım kararlarından sorumlu olamadığını gösterdiğini tweetledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala