bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Altcoin HaberleriHaberler

David Gokhshtein, Ripple Davasının Çözülmesinin Tüm Kripto Pazarına Fayda Sağlayacağını Söyledi

PAC Protokolü ve Gokhshtein Media Başkanı David Gokhshtein, sosyal medya platformu Twitter üzerinden Ripple-SEC davasının potansiyel olumlu sonucu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Kripto para fenomeni, davanın olumlu sonuçlanması halinde tüm kripto para pazarının bu durumdan avantajlı çıkacağını düşünüyor.

Gokhshtein’e göre bunun nedeni, SEC’in nihayet kripto konusunda bir miktar netlik sağlayacağı gerçeğidir. Bu, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un son röportajına göre SEC ile anlaşmayı kabul edeceği bir koşuldu.

Gokhshtein, “XRP hakkında mutlak kesinliğe” sahip olmak istiyor ve okurlarını tweetin finansal tavsiye olmadığı konusunda uyarıyor.

PAC Protokolü yöneticisi kripto para camiasında oldukça popüler bir konuma sahip. Fenomen, Bitcoin, Ripple ve Shiba Inu hakkındaki olumlu söylemleri ile uzun süredir dikkat çekiyordu. Özellikle Ripple hakkındaki son görüşleri XRP topluluğunu sevindirdi.

XRP şu anda 1.10 dolardan işlem görüyor. Piyasanın amiral gemisi olan Bitcoin ise 63.500 dolar seviyelerinde el değiştiriyor. Piyasanın ikinci en büyük kripto para birimi olan ETH de 4.127 dolardan kendine alıcı buluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala