bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Bitcoin HaberleriHaberler

Dallas Mavericks ve Voyager Digital, Kriptoyu Ana Akım Haline Getirmek İçin Ortaklık Kurdu

Kripto para meraklısı Mark Cuban‘ın sahibi olduğu profesyonel basketbol takımı Dallas Mavericks, hayranlarına Bitcoin dağıtıyor.

Resmi bir PR’a göre ekip, kripto para birimi platformu Voyager Digital’in uygulamasını indiren herkese 100 Dolar Bitcoin verecek.

Hediyeyi almak isteyenler uygulamayı Cumartesi 23:59 CT’den önce indirmeli, MAVS100 promosyon kodunu girmeli, 100 Dolar yatırmalı ve platformda işlem yapmalıdır.

Dallas Mavericks'ten 100 $ değerinde Bitcoin kazanmak için insanların izlemesi gereken adımları içeren resim.
Kaynak: Twitter’da Bobby Karalla

Voyager Digital, Dallas Mavericks’in İlk Uluslararası Partneri Oldu

Duyuru, Dallas Mavericks ve Voyager Digital‘in ilgili müşteri tabanlarını genişletmek için bir ortaklık imzalamasından birkaç gün sonra geldi.

Buradaki fikir, Mavs NBA 2K League takımının resmi oyun ve etkinlik mekanı olan Mavs Gaming Hub’ın isim hakları karşılığında iletişim programları ve taraftar promosyonları oluşturmaktı.

Ortaklık, takımların uluslararası sponsorlar almasına izin veren NBA kurallarındaki bir değişiklik sayesinde mümkün oldu.

Dallas Mavericks’in CEO’su Mark Cuban, ortaklığın her iki franchise’ın da büyümesine yardımcı olacağını söyledi:

“Mavs, Voyager’ı Dallas Mavericks ailesine davet etmekten gurur duyuyoruz. Voyager ile ortaklığımızın Mavs ve NBA hayranlarının Voyager hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve geleneksel finansal uygulamalardan ziyade Voyagers platformundan nasıl daha fazla kazanabileceklerini öğrenmelerine olanak sağlayacağına inanıyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala