Metaverse HaberleriHaberler
Trend

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Metaverse Çalıştayı’na Katılıyor

AK Parti, bugün Ankara’da Metaverse Çalıştayı düzenleyecek. Çalıştayda, dijital dünya tüm yönleriyle ele alınacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın da katılacağı çalıştayda, davetlileri bekleyen sürprizler olacak. Slogan “Gelecek, onu tasarlayana aittir” olarak belirlendi, hazırlıklar tamamlandı.

AK Parti sanal dünyanın tüm yönlerini Metaverse Çalıştayı’nda ele alacak. İki ay önce ilk kez Metaverse ile toplantı yapan AK Parti, bu kez çalıştay düzenleyecek, dijital dünya mercek altına alınacak.

Çalıştayda özel sürprizler de olacak. Yaklaşık 2 bin davetli artırılmış gerçeklikle hazırlanan davetiyeler ile çalıştaya katılacak.

“DENEYİMLERLE BAŞ BAŞA BIRAKACAĞIZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, çalıştayla ilgili “Salonun girişinde fuaye alanında sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik deneyimleme alanları olacak. Misafirlerimizi deneyimlerle baş başa bırakacağız” bilgisini verdi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Çin’de Sosyal Medya Devleri, NFT Platformlarını Engelliyor

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA KATILACAK

TRT’de yer alan bilgilere göre, Ankara’da düzenlenecek çalıştaya Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılacak. Yapay zeka uzmanları ve girişimciler ile Metaverse’ün geleceği konuşulacak.

Çalıştayda dijital dünyanın politikaları da değerlendirilecek.

Kaynak: Milliyet.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu