bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Finans HaberleriHaberler

CoinShares Group, 2021 İçin Üçüncü Çeyrek Ara Sonuçlarını Açıkladı

Dijital varlık yatırımında öncü markalardan biri olan CoinShares Group, 2021 için üçüncü çeyrek ara sonuçlarını açıkladı. Şirket ilk kez bu kadar güçlü bir Q3 elde ettiğini iddia etti.

Şirket açıklamasına göre, 30 Eylül 2021’de sona eren döneme ilişkin finansal olaylar, toplam 84,9 milyon sterlinlik kapsamlı geliri içeriyordu. Bu, 14,3 milyon £ olan 2020 rakamlarıyla karşılaştırıldığında çok büyük bir artış.

Üç aylık gelir, 18.4 milyon £ olan 2020 yılının tamamından elde edilen gelirden bile daha yüksek. CoinShares CEO’su Jean Marie Mognetti şunları söyledi:

“3. çeyreğin sonunda ve bazı ters rüzgarlara rağmen, 2021’e doğru ilerlerken görülen ivmeyi büyük ölçüde koruduk.”

Ayrıca, şirketin faiz, vergi, amortisman ve amortisman öncesi düzeltilmiş kazancı (FAVÖK) 88,8 milyon £ olarak kaydedildi. Bunun dışında Varlık Yönetim Platformu, üçüncü çeyrekte 55,1 milyon sterlinlik güçlü bir gelir elde etti. Aynı dönemde bir önceki yıldaki 11,3 milyon £ ‘dan çeyreğe göre önemli bir artış olarak kayıtlara geçti.

Dikkate değer olan, Grubun Sermaye Piyasası Altyapısından elde edilen 45,9 milyon sterlinlik kazançtır. Marie Mognetti konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Daha geniş endüstride görülen evrimden yararlanmaya ve bunu toplam kapsamlı gelire ve bilanço büyümesine dönüştürmeye devam ediyoruz.”

CoinShares’in 22 Ekim’e kadar Haftalık Dijital Varlık Fonu Akışlarına göre, kripto para birimi endüstrisi de 1,5 milyar dolarlık rekor kıran bir yatırım girişi gördü.

Bu arada, Square Inc. de üç aylık gelirini bildirdi. Şirket, üçüncü çeyrekte, 2. çeyrekte elde ettiğinden biraz daha az olan 1.13 milyar dolar brüt kar bildirdi. Bunun arkasında Ekim ayında “güç” kazanan Bitcoin talebinin yavaşlaması olduğu bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala