HaberlerKripto Para Haberleri

CoinMarketCap’den ilginç duyuru! Kripto para birimiyle ilgili tüm ticari operasyonlardan çekiliyorlar mı?

Coinmarketcap ekibi bir blog gönderisinde önemli ve bir o kadar da ilginç açıklamalarda bulundu. Ekip, açıklamalarına ”Her güzel şeyin bir sonu vardır! Ancak bu henüz son değil!” İfadeleriyle başladı.

Bildiğiniz üzere CoinMarketCap, kripto para birimleri ile ilgili detaylı veriler sunan lider listeleme platformlarından biri olarak faaliyet gösteriyor.

Platform, yaptığı son duyuruda kripto paralarla ilgili tüm ticari operasyonlardan derhal çekileceğini dile getirdi. Bununla birlikte, CoinMarketCap, geçerli olan tüm kripto para birimlerini listeden çıkaracağını bildirdi.

Şirket, alınan bu zor kararın sebeplerine de değindi. Bu kararın, küresel makroekonomik güvensizlik, siyasi istikrarsızlık, artan faiz oranları, ırksal eşitsizlik, sarmal mülteci krizleri ve Amerikalı mavi yakalı işçinin haklarından mahrum bırakılması zemininde kasvetli bir tablo çizerken alındığı ifade edildi.

CoinMarketCap, “Antika Paralar” ve “Şişe Kapakları” satmaya başlayacak!

Ekip, bir bütün olarak, antika madeni paralar ve şişe kapakları satmanın marka değeriyle çok daha uyumlu olacağı konusunda hemfikir olduklarını ifade etti.

Yapılan açıklamada ”Herkesin antika paraların değerini bildiğini varsayıyoruz çünkü her çocuk büyükanne ve büyükbabasının madeni para koleksiyonunu yağmalıyor. Bunu yapmadıysanız, mutlu bir çocukluk geçirmediğiniz için üzgünüz!” Denildi.

 

Bu biraz ilginç bir düşünce olsa da bu antika madeni paraların ve kapakların önümüzdeki yıllarda diğer tüm varlıklardan daha iyi performans göstereceğini düşünüyorlar.

Popüler kripto para listeleme platformunun bu duyurusunun gerçek mi yoksa 1 Nisan şakası mı olduğu ise oldukça fazla merak ediliyor.

Kaynak: https://coinmarketcap.com/alexandria/article/breaking-coinmarketcap-pulls-out-of-crypto-and-pivots-towards-physical-marketplace

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu