HaberlerBlockchain Haberleri

Çin’in Blockchain Projesi BSN, Hong Kong ve Makao’da Hizmet Portalını Başlattı

digiXnode‘un web sitesindeki şirket açıklamasına göre blok zinciri uygulama geliştiricileri hizmete abone olarak, Çin’de ve denizaşırı ülkelerde çeşitli blok zinciri çerçevelerine yasal erişime sahip olabilirler.

Girişim, blok zinciri uygulamaları geliştirmeyle ilgili büyük zorlukları çözmeyi ve geliştirme maliyetlerini minimum seviyeye düşürmeyi amaçlıyor.

dXn’nin kurucu ortağı Paul Wong, “Kullanıcılar, güvenilir sınır ötesi dijital işlemler yapmanın en ucuz, en kolay ve en hızlı yolu ile Blockchain tabanlı Hizmet Ağındaki çerçevelere erişebilir” ifadelerini kullandı.

BSN, denizaşırı genişleme planları için bir adım daha ileri giderek Hong Kong ve Makao hizmet portalının resmi lansmanını gerçekleştirdi.

Çin’in projeyi yönetmek için başvurduğu Red Date Technology’nin küresel satışlardan sorumlu başkan yardımcısı Tim Bailey, BSN International’ın 1 Eylül‘de Hong Kong ve Makao’daki portalı için lansman aşamasına girdiğini söyledi.

Red Date, Hong Kong ve Makao’daki kullanıcılara hizmet verecek portallar başlatmanın yanı sıra Güney Kore, Türkiye ve Özbekistan’da BSN portalları kurduğunu duyurdu.

Temmuz 2020’de BSN, BSN China ve BSN International olmak üzere iki ekosisteme ayrıldı. Merkezi Hong Kong’da bulunan BSN International, kripto para birimine ve merkezi olmayan sistemlere odaklanma eğiliminde olan büyük kamu zincirlerini entegre ediyor.

Çin hükümeti destekli blockchain projesi ”Blok Zinciri Tabanlı Hizmet Ağı (BSN)” geçtiğimiz haftalarda Türkiye ve Özbekistan’da iki yeni portal kurmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala