bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Kripto Para HaberleriHaberler

Charles Hoskinson, Cardano Afrika Turunda Zanzibar Devlet Başkanı ve Diğer Ülke Başkanlarıyla Buluştu

IOG başkanı ve Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Afrika ülkeleri etrafındaki Cardano turunun devam ettiğini göstermek için Twitter’da Afrika’dan bazı fotoğraflar yayınladı. Hoskinson kıtanın en iyi politikacılarıyla blockchain yenilikleri hakkında konuşmak için bir araya geldi.

Hoskinson, Zanzibar Başkanı ile görüştü

Yayınlanan fotoğraflarda Hoskinson, Zanzibar’ın 8. cumhurbaşkanı Hüseyin Ali Mwinyi’nin yanında duruyor. 15 Ekim’de Hoskinson, CiTi etkinliğinin bir parçası olarak Afrika ülkelerindeki blok zinciri yeniliklerine adanmış toplantıya katılmak için ABD’den Cape Town‘a uçtu.

Konuşmasında, yakın gelecekte Afrika’nın, teknoloji ve finansal alanlarda ilerlemesini sağlaması muhtemel olan blockchain tabanlı ürünleri tam olarak kullanmaya başlayacak ilk ülkeler arasında olacağını öne sürdü.

Hoskinson, üst düzey politikacılar ve işadamlarıyla tanışıyor

Hoskinson üst düzey politikacılar ve girişimcilerle bir çok toplantı gerçekleştirdi. Bunların arasında ShopRite perakende devi başkanı ve şirketin yeniliklerden sorumlu ekibi de bulunuyor.

Charles’a göre kuyrukta “tonlarca başka toplantı” var. Cardano CEO’su Afrika’daki büyük çaplı seyahatinde Kenya ve Etiyopya gibi ülkeleri de ziyaret edecek. Tur birkaç gün içinde Mısır’da sona erecek. Cardano’nun bloguna göre, bir dahaki sefere Hoskinson Nijerya ve Gana’yı da ziyaret edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala