bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,484.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,745.72
tether

Tether (USDT)

$ 1.01
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.216944
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.28
Altcoin HaberleriHaberler

Cardano (ADA) İki Aylık Bir Durgunluktan Sonra Parlama Yaşadı

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Cardano (ADA), neredeyse iki ay boyunca durgunluk içinde kaldıktan sonra, nihayet parlama yaşadı ve son 24 saatte %17 arttı.

Kendi adını taşıyan hisse kanıtı (PoS) blok zincirinin yerel dijital para birimi şu anda en büyük on kripto para biriminin geri kalanından çok daha iyi performans gösteriyor.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) bugün erken saatlerde sırasıyla 68.641 Dolar ve 4.857 Dolar’la yeni rekor seviyelere ulaşırken, Cardano 2 Eylül’de kaydedilen 3.09 Dolar’lık rekor zirvesinden hala %23‘ten fazla uzakta.

ADA etkileyici bir güç gösterdi. Eylül ayının başlarında, çok abartılı akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesinden sonra zirve yaşadı, ancak yeni işlevsellik piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra ivmesi azalmaya başladı.

Ekim ayında, Cardano, Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) çıkışı ve Shiba Inu çılgınlığının manşetleri ile diğer altcoinlerin gerisinde kaldı.

ADA, bir başka “Ethereum katili” olan Solana’nın da (SOL) altına düştü. Bununla birlikte, son fiyat toparlanması Cardano’nun piyasa değeri ile hem Solana’yı hem de Tether’i geçmesine izin verdi. Üç kripto para birimi şu anda CoinMarketCap’te rekabet halinde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala