bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Kripto Para HaberleriHaberler

Burger King, Robinhood İle Ortak Bir Şekilde Ücretsiz Kripto Sunuyor

Yapılan son duyuruya göre BK uygulamasında, web sitesinde veya katılımcı restoranlarda en az 5 dolar harcayan BK Royal Perks sadakat programı üyeleri, kripto para birimi ile ödüllendirilecek.

Royal Perks üyelerinin kullanım kodunu kullanmaları gerekiyor ve bu koddan günde bir kez yararlanabiliyorlar. Promosyon 21 Kasım kadar devam edecek.

Bunun yanında 20 kadar Bitcoin, 200 Ethereum ve 2.000.000 dogecoin kullanılabileceği belirtildi. Promosyona katılmak isteyenler, BK’nin mobil uygulaması veya web sitesi aracılığıyla Royal Perks sadakat programına katılabilir.

Ardından, 5 dolarlık vergi öncesi satın alma işlemi gerçekleştirdikten ve kodu kullandıktan sonra, kullanıcılar Robinhood mobil uygulaması aracılığıyla kriptoyu nasıl talep edeceklerine ilişkin talimatları içeren bir e-posta alacaklar.

Mevcut Robinhood müşterileri kendi hesaplarını kullanabilirken, yeni kullanıcıların ticaret platformunda yeni bir hesap oluşturması gerekecek.

Promosyon, Robinhood’un platformunda kripto para ticaretini desteklemek için yaptığı en son çaba olarak nitelendiriliyor. Robinhood bu yılın başlarında kripto para birimleri sunmaya başladıktan sonra ikinci çeyrek mali sonuçlarında 231 milyon dolarlık kripto geliri bildirdi. Bu gelirin yaklaşık %64‘ü yalnızca popüler meme kripto Dogecoin’den geldi.

Ancak şirket, sertleşen rekabet karşısında bu rakamları yüksek tutmakta zorlandı. Robinhood üçüncü çeyrek mali sonuçlarında kripto gelirinde 51 milyon dolara önemli bir düşüş bildirdi.

Shiba Inu’dan ilham alan bir kripto para ile önceki başarısı göz önüne alındığında Robinhood , kullanıcılarının talep ettiği gibi şu anda trend olan Shiba Inu ( SHIB ) tokenini listelemeyi düşünebilir .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala