Kripto Para HaberleriHaberler

Bored Ape Yacht Club Yaratıcıları, Britney Spears ve The Weeknd’i Temsil Eden Medya Yöneticisiyle Anlaştı

En popüler nonfunible token (NFT) projelerinden biri olan Bored Ape Yacht Club‘ın (BAYC) yaratıcısı Yuga Labs, medya yöneticisi ve Maverick’in kurucusu Gary Oseary ile anlaşma imzaladı. Firma, Madonna, Britney Spears, Doja Cat, Kim Petras ve The Weeknd gibi popüler sanatçıları temsil ediyor .  

Oseary yaptığı açıklamada “Yuga Labs ve benim topluluk için birçok heyecan verici girişimimiz var ve bunları yakında paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

BAYC, CryptoPunks yaratıcıları Larva Labs’ın büyük medya temsilcisi United Talent Agency ile 2021 Ağustos ayının sonlarında imzaladığı anlaşmanın ardından, bu yıl Hollywood yöneticileriyle imza atan ikinci NFT projesi oldu

Oseary’nin BAYC’ye olan ilgisi, NFT’lerin bir internet nişinden uzaklaştığının ve ana akım benimsemeye doğru ilerlediğinin bir başka işareti olarak gösterildi. 

Bu yılın Nisan ayında başlatılan BAYC, işlem hacmine göre en büyük NFT projelerinden biridir. Son verilere göre, algoritmik olarak oluşturulmuş bu 10.000 maymun koleksiyonu, Ağustos ayındaki en yüksek satışları sırasında 132.24 milyon dolarlık işlem gördü. 

BAYC, geleneksel pazaryerlerinde de başarı elde etti. Eylül ayında, sanat müzayede evi Sotheby’s ile yapılan bir satış sırasında sanat eserlerinin bir koleksiyonu fiyat beklentilerini aştı

Yuga Labs yaptığı açıklamada, “Bored Ape Yacht Club‘ı daha geniş bir alana taşımak için Guy Oseary ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala