bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Kripto Para HaberleriHaberler

BlockWRK Akıllı Sözleşmeli Personel Teşvik Programı Oluşturuyor

Akıllı sözleşmeye dayalı bir personel yönetimi ve saklama çözümü sağlayıcısı olan BlockWRK, işverenlerin çalışanları ödüllendirmesine olanak tanıyacak.

BlockWRK, sık sık olumlu çalışan geri bildirimlerinin ve ödüllerinin, çalışanları elde tutma, bağlılık ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanın anahtarı olduğu fikri üzerine kurulmuştur. 

Bermuda merkezli şirket, sağlık, güvenlik ve performansla ilgili hedefler için bu geri bildirimi elde etmek adına akıllı sözleşmeler kullanıyor. Çalışanları günlük hedeflere ulaşmaya teşvik ederek ücretlendirme yöntemini merkezden uzaklaştırıyor.

BlockWRK tamamen merkezi olmayan bir sistemdir, yani mevcut tokenlerin sayısı sınırlıdır. Bunun yanında tüm tokenler tedarikten serbest bırakıldığında, işverenlerin elde edebileceği tek yol olacaktır.

İşverenler, BitMart’ta listelenen ve işlem gören bir ERC-20 tokeni olan ve 2019’da Bermuda Maliye Bakanı tarafından yayınlanan WRK tokenleri ile çalışanları ödüllendirebilir. 

Herhangi bir sözleşmeli işveren, BlockWRK uygulamasını kullanarak her bir çalışan için ayda en az 10 Dolar değerinde WRK tokeni edinmelidir. 

Uygulama, çalışanların aile üyelerinin her türlü yaralanma için 7/24 tıbbi yardıma erişmesine olanak tanır. Uygulamayı kullanmak, işverenin her çalışan için sağlık ve zindelik planlarına harcayacağı paradan tasarruf etmesini mümkün hale getirir. 

Uygulama ayrıca akıllı sözleşmeler aracılığıyla %0 Yıllık Yüzde Oranı ve 5 ABD Doları ücretle WRK tokenlerinde 200 Dolar’a kadar avans sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala