Kripto Para HaberleriHaberler

BlockFills, A Serisi Finansman Turunda 37 Milyon Dolar Topladı

Dijital varlık ticareti ve aracılık şirketi BlockFills, 37 milyon dolarlık A Serisi fonlama turunun tamamlandığını duyurdu.

Susquehanna Private Equity Investments LLLP, CME Ventures, Simplex Ventures, C6 Ventures ve Nexo Inc. gibi kurumsal yatırımcılar turu yönetti. 2018‘deki kuruluşundan bu yana firma, iki finansman turunda kurumsal yatırımcılardan toplam 44 milyon dolar topladı.

Duyuruya göre, finansman turu Blockfills’in dünya çapında genişlemesine yardımcı olacak ve küresel Fortune 500 ölçekli işletmeleri, riskten korunma fonu/varlık yöneticilerini, bankaları ve diğer kurumları dijital varlık sektörüne çekmeyi amaçlayan teknoloji çıkışlarını destekleyecek.

BlockFills’in kurucu ortağı ve CEO’su  Nick Hammer “A Serisi fonlama turumuzun başarılı bir şekilde kapanması, BlockFills ve teknoloji platformlarımızın endüstri lideri olmasını ve kurumların dijital varlık piyasalarına güvenli ve verimli bir şekilde dahil olmasına yardımcı olacak” dedi.

Şirket, geçen yıl Mayıs ayında ilk dış sermayesini artırdı. Bu turdaki yatırımcıların çoğu, bu sefer tekrar yatırım yaparak firmaya olan ilgilerini korudu.

Ocak 2020’den bu yana aylık ortalama 20 kattan fazla büyüyen spot işlem hacimleriyle, yıllık %400‘lük bir büyüme gördü. Firmanın şu anda 600’ün üzerinde kurumsal müşterisi var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu