Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin Neden Satın Alma Bölgesine Yaklaşıyor Olabilir?

CNBC yazarı ve “The Bear Traps Report” kurucusu Lawrence McDonald, bir Bitcoin‘in şu anda 20 ons külçeye eşdeğer olduğunu ve bunun Ağustos ayında kaydedilen 37 onsluk zirveden önemli bir düşüş olduğunu kaydetti.

McDonald, XBT/XAU oranı 15 onsa ulaştığında amiral gemisi kripto para biriminin satın alma bölgesinde olacağına inanıyor.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, göreceli güç göstergesi (RSI), Bitcoin’in haftalık grafiğinde artık 40’ın altına düştüğü için aşırı satım koşullarına sinyal veriyor.

Bugün erken saatlerde Bitcoin 37.000 $ seviyesine geriledi ve düşüş çizgisini genişletti.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz kısa süre önce, ABD hisse senedi piyasası ile birlikte işlem yapmaya devam ettikleri için kripto para birimlerinin baskı altında kalacağını tweetledi. Nasdaq ve Bitcoin arasındaki korelasyon son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: MetaMask, Kritik Bir Gizlilik Açığı Olduğunu %100 Bilmesine Rağmen Düzeltme Yapmadı

Tüccar Josh Olszewicz, Bitcoin’in pandeminin başlamasından bu yana ilk kez haftalık bir Ichimoku bulutuna girdiğini ve boğalar için rahatsız edici bir işaret olarak gördüğünü tweetledi.

Fairlead Strategies’ten Katie Stockton geçtiğimiz günlerde 37.361 doların BTC için büyük bir destek seviyesi olarak hareket edeceğini belirtti. Amiral gemisi kripto para birimi yukarıda belirtilen fiyat noktasının altına düşerse, muhtemelen 30.000 $ seviyesine kadar gerilemeye devam edecektir.

Analist, bir toparlanma başlatmadan önce BTC’nin kısaca desteğin altına düşebileceğine inanıyor. Stockton’a göre, yükseliş momentumunu yeniden kazanamama altcoinler için iyiye işaret etmeyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu