Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin Madencileri, Şimdiye Kadarki En Yüksek İkinci Aylık Gelirlerini Elde Etti

Bitcoin madencileri, Ekim ayında 1,72 milyar dolar gelir elde etti. Yeni aylık veriler bunun rekordaki en yüksek ikinci seviye olduğunu gösteriyor.

Bu rakam, Nisan ayındaki 1,7 milyar doları aşıyor, ancak aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, Mayıs ayı için bildirilen tüm zamanların aylık en yüksek seviyesi olan 1,75 milyar doları geçemediği görülüyor.

Muhtemelen Ekim rakamını yükselten şey, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesiydi. Kripto para biriminin fiyatı bu dönemde 66.909.15  Dolar’a ulaştı.

Gelirin büyük çoğunluğu işlem bloğu başına 6.26 BTC tutarında blok sübvansiyonları şeklinde geldi. İşlem ücretleri, toplam aylık gelirin %1,62‘sini ve 27,47 milyon Dolar’ını temsil ediyordu.

Bu, yaz sonundan beri görülen bir trendi sürdürüyor, ancak Ekim ayı işlem ücreti rakamı, ücretle ilgili gelir için üç ayın en yüksek seviyesini temsil ediyor.

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) şu anda 61.544 dolardan işlem görüyor. Etheruem ise 4.345 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala