Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin %7 Düştü, Dogecoin Shiba Inu’nun Önüne Geçti

Dün, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin, bir dakika içinde büyük borsalarda %7 düştü ve gün içi en düşük 56.425 dolara geriledi.

Bununla birlikte, Bitcoin o günün başlarında 61.848 dolarda toparlandı. geçen hafta BTC, bir müşterinin alım satım algoritmasındaki bir hata nedeniyle Binance.US borsasında 8.200 dolar seviyesine geriledi.

Yatırımcılar devasa SHIB ve DOGE pozisyonlarını tasfiye ediyor, DOGE SHIB’nin önüne geçiyor

SHIB dün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000008616 Dolar’a ulaştıktan sonra yatırımcılar SHIB’de yaklaşık 1,46 milyon Dolar’lık tokeni tasfiye etti.

Bu arada, meme köpek paraları arasındaki rekabet her geçen gün daha da yoğunlaşıyor. Dogecoin, Shiba Inu’yu bir adım geride bırakarak CoinMarketCap’te dokuzuncu sırayı yeniden kazanmayı başardı. Ancak bugün SHIB ve DOGE yine yer değiştirdiler

Shiba Inu ile ilgili 1 milyon tweet atıldı

Shiba Inu‘nun yüksek sıçramaları Twitter kripto topluluğunu karıştırdı. Meme kripto para birimi, sadece bir gün içinde 1 milyondan fazla tweet toplayarak popüler sosyal medya platformunda en çok konuşulan konu haline geldi.

SHIB’nin hızla artan popülaritesinin ardındaki sebep, Dogecoin’in piyasa değerini aşması ve art arda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması olarak belirtildi.

Ek olarak Etherscan verilerine göre, Ağustos 2020’de, açıklanmayan bir cüzdan 8.000 dolarlık SHIB satın aldı. Daha sonra Shib ATH‘sine ulaştığında bu yatırım 5,7 milyar dolar değere ulaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala