bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,217.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,752.87
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215819
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 212.59
Kripto Para HaberleriHaberler

Bistroo Food Marketplace, Kripto Para Ödemelerini Kabul Ediyor

Hollanda merkezli Bistroo, kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak entegre eden gıda teknolojisi segmentindeki ilk girişimler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra şirket, yerel bir token ve kripto para meraklılarından oluşan bir topluluk başlattı.

Bistroo yemek servisi kripto paraları kabul etmeye başladı

Eşler arası bir gıda dağıtım ekosistemi olan Bistroo ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre firma, ödeme yöntemi olarak kripto para birimlerini kabul etmeye başlıyor.

Ekim 2021’den itibaren platformdaki tüm yatırımcılar, yiyecek ve içecekleri için amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance’in yerel varlığı Binance Coin (BNB) ile ödeme kabul edebilirler.

Mayıs 2021’de Bistroo, stratejik finansman turunda toplam 8.000.000 Dolar topladı. Bir grup yüksek profilli yatırımcının desteğiyle şirket kriptoya girişini hızlandırdı.

Bistroo CEO’su ve kurucu ortağı Bas Roos, bu duyurunun Bistroo platformunun iş süreçleri ve pazarlaması için önemini vurguladı:

”Bistroo, benzersiz iş modelimiz ile kendimizi küresel sahneye çıkarmayı misyon edinmiştir. Gelecek, tarafların birbirleriyle doğrudan etkileşime girebileceği bir protokol ekonomisine doğru ilerliyor ve Bistroo yemek siparişi platformu, pazar için daha iyi bir değer teklifi sunarak bu yönde ilk adımları atıyor.”

Roos, konuşmalarının devamında ”kullanıcılarımızın kriptoda işlem yapmalarını sağlamak, bu yolculuğun ayrılmaz bir parçasıdır” İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala