HaberlerKripto Para Haberleri

Axie Infinity ve Bit2Me İspanya, Portekiz ve Latin Amerika’da Genişlemeyi Artırmak İçin Ortaklığa İmza Attı

Yeni kazan-kazan modeli, video oyunu endüstrisinde devrim yaratıyor ve Axie Infinity, bu alanda büyük başarı elde eden öncülerden biri haline geldi.

Oyun, blok zincirine ve değiştirilemez tokenlere (NFT) dayanmaktadır. Proje ekibi, Portekiz, İspanya ve Latin Amerika’daki varlığını genişletmek ve güçlendirmek istiyor.

Bunu başarmak için, İspanya’nın en büyük kripto para birimi tabanlı finansal teknoloji hizmetleri platformlarından biri olan Bit2Me ile bu bölgelerdeki varlığını beslemek için bir ortaklık imzaladı.

Bu stratejik ittifak nedeniyle Bit2Me, Güney Avrupa ve LATAM’daki oyuncular için AXS değişim ortaklarından biri olacak. 

Blok zinciri oyununun kullanıcıları, diğer yönlerin yanı sıra yerel acenteler tarafından İspanyolca ve Portekizce telefon desteği gibi platform tarafından sunulan tüm avantajlara sahip olacaklar.

Bit2Me, Axie Infinity ekosistemini güçlendiriyor

Bit2Me CEO’su Koh Onozawa’ya göre, Axie Infinity’nin kurucu ortağı Jeffrey Zirlin, Portekiz ve İspanya pazarlarına, bu ülkelerin oluşturduğu yüksek talep nedeniyle kişisel olarak ilgi duyduğunu belirtti. 

Latin Amerika, kitlesel benimsenmeyi başaran ve Axie Infinity‘nin daha da fazla konsolide etmeye çalıştığı kalelerinden biridir.

Onozawa, Bit2Me’de itibari paradan kripto para birimlerine mevcut değişimin sadece euro ile mümkün olduğunu vurguladı.

Ancak ekibin çok çalıştığını ve böylece Latin Amerika ülkelerinden fiat para birimlerinden doğrudan değişimin de yakında destekleneceğini vurguladı. Onozawa’ya göre bu ittifak için kilit nokta bu olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu