Bitcoin HaberleriHaberler

Amerikalı Şarkıcı Mariah Carey, Bitcoin Bilincini Artırmak İçin Gemini ile Ortak Oldu

Pop kültür ikonu Mariah Carey, Bitcoin’in benimsenmesini artırmak için dijital varlık borsası Gemini ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. 

Yakın tarihli bir Instagram gönderisine göre Carey, Bitcoin’in benimsenmesini teşvik etmek için Winkelvoss kardeşlere ait Gemini kripto para borsası ile ortaklık kurdu.

Winkelvoss kardeşler, en ünlü Bitcoin milyarderlerinden biri olarak biliniyor ve popüler kripto para borsası Gemini’nin kurucularıdır.

Carey, gönderisine ekli videoda 10.2 milyon Instagram takipçisine BTC’ye yatırım yapmak için büyük tutarlarda BTC almalarına gerek olmadığını ve Gemini’de 5 Dolar gibi düşük bir fiyatla BTC’ye yatırım yapmaya başlamanın mümkün olduğunu söyledi.

Ayrıca, hayranları MARIAH referans kodunu kullanarak Gemini’de bir ticaret hesabı oluştururlarsa, yalnızca 20 Dolar değerinde ücretsiz BTC almakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki tüm ticaret ücretlerinin bir kısmının kar amacı gütmeyen “ Black Girls Code ” a gideceğinden de bahsetti. 

Black Girls Code, Afrikalı-Amerikalı kızlara teknoloji eğitimi sağlamak için bir organizasyon olarak biliniyor. Carey, Gemini’nin ücretsiz kripto eğitim platformu Cryptopedia’ya da değindi.

Bitcoin kripto para biriminin kabulü arttıkça Gemini borsası son dönemlerde yaptıkları atılımlarla büyük ses getirmeye başladı.

Artık spor ve sanat camiasından pek çok ünlü yatırımlarını bu alanda şekillendirmeye ve BTC’i tavsiye etmeye başladılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala