Altcoin HaberleriHaberler

Amerikalı Youtuber FunnyMike, 817.4 Milyon SHIB Satın Aldı

Profesyonel YouTuber ve vlogger FunnyMike, sosyal medya platformu Twitter üzerinden 60 bin dolarlık Shiba Inu aldığını söyledi.

Y kuşağının bir başka büyük ismi kriptoya giriyor

FunnyMike adı ile bilinen MacArthur Johnson, son tweetine göre, Dogecoin’in “katili” için 60.000 dolar harcadı. Bu ona mevcut fiyattan 817.438.692.0980927 SHIB tokeni kazandırdı.

FunnyMike, 22 Savage olarak da bilinir. En çok bilinen videoları YouTube ve Vine’da yayınlanmaktadır. Ayrıca “Ain’t No 21”, “Hit That Bit 4 The Gram” ve “Black Opps” gibi Single’ların da yazarıdır.

Mike, Ekim 1996‘da milenyum kuşağına ait olarak doğdu. Bu yaş grubundan pek çok kişi, geleneksel hisse senetleri ve tahviller yerine yeni bir tür varlığa (kripto para birimleri ve NFT’ler) yatırım yapmayı tercih ediyor.

Diğer rapçiler de ellerinde kripto para tutuyor

FunnyMike, kriptoya giren ilk rapçi değil. Daha önce, Soulja Boy‘da büyük miktarda XRP, Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum’a sahip olduğunu bildirmişti. Bu paraların yanı sıra BNB, DGB, TRX, KLV, ZPAE ve FDO’da aldı.

Hatta kendi kripto para birimi Souljacoin‘i başlatmayı bile düşündü. Jay Z, 50-Cent ve Meek Mill gibi rapçiler de kripto para yatırımcıları listesinde bulunuyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala