bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 57,361.00
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 4,750.34
tether

Tether (USDT)

$ 1.00
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

$ 0.215400
litecoin

Litecoin (LTC)

$ 211.77
Altcoin HaberleriHaberler

ABD Senatosu 2022 Adayı Shannon Bray: ”SHIB 0,00003 ABD Doları Geri Aldığında Yeni ATH’ye Ulaşabilir”

Görünüşe göre ABD’li politikacı Shannon Bray SHIB topluluğunun yeni ve güçlü bir üyesi haline geldi. ABD Senatosu 2022 adayı Shannon Bray, Shiba Inu meme kripto para birimi hakkında bir tweet yayınladı.

Bu Tweet’de SHIB’in 0,00003 Dolar bölgesini yeniden ele geçirdikten kısa süre sonra çok az dirençle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söyledi.

Bray, Özgürlükçü Parti’den bir Senato adayıdır. Yazılım geliştirme, bilgi güvenliği ve yönetimi alanlarında görev yapmıştır.

Senato adayı, SHIB topluluğunu, kripto paranın Cuma gününü %20‘nin üzerinde bir artışla kapatmasını sağlamak için “biraz ses çıkarmaya” çağırdı.

Elon Musk, Shiba Inu köpeklerinin fotoğraflarını tweetlemeyi seven tek kripto fenomeni değil. David Gokhshtein Musk’un örneğini takip etmeye başladı ve Dogecoin’in ardından SHIB ve FLOKI’ye ilham veren köpek ırkının bir resmini yayınladı. Gokhshtein, Dogecoin’i elinde tutuyor ve son zamanlarda SHIB ve FLOKI’ye yatırım yaptığını dile getiriyor.

SHIB, Robinhood uygulamasının rakibi Public tarafından da listelendi ve şu anda Arjantin merkezli emlak ajansı Candoli Propiedades tarafından kabul ediliyor. 

Popüler kripto para birimi ayrıca Hindistan merkezli ZebPay ve BtcTurk olmak üzere iki kripto borsası tarafından eklendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala