HaberlerKripto Para HaberleriSteve TV

85 Milyar Dolarlık Fon Yöneten Vaneck Direktörü Gabor Gurbacs – SteveTV Youtube kanalına konuk oldu

VanEck‘in dijital varlıklardan sorumlu departman yöneticisi Gabor Gurbacs, dijital varlıklar alanındaki öncü isimlerden biri olarak bilinmektedir.

Başarılı yönetici Gabor, dijital varlık yatırımında, ABD ve küresel düzenleyicilerle piyasa yapısı tartışmalarında lider bir ses olarak yer almaktadır.

VanEck yöneticisi kripto para birimlerine, özelliklede Bitcoin’e karşı olumlu tutumu ile hafızalara kazınmıştı. Uzman isim, zamanını fon, saklama, veri ve diğer dijital varlık sistemleriyle ilgili dijital varlık yatırım fırsatlarını keşfetmek ve yönetmek için harcıyor.

Gabor, uzun süredir Bitcoin’i yakından takip ediyor ve lider kripto para birimi hakkında sık sık görüşlerini dile getiriyor.

Kripto Paralar Hakkındaki Düşünceleri

Finans uzmanı, 2018 yılında Bitcoin’in altın piyasasının yüzde 5 ya da 10’unu alabileceğini ve bu olursa fiyatın katlanarak değerleneceğini söylemişti.

Bunun yanında 2019 senesinin, kripto paralar için yavaş ama istikrarlı büyüme yılı olacağını dile getirmişti. Ek olarak piyasada altyapı geliştirmelerinin hızlanacağını da ifade ediyordu.

2020 senesinde ise çok sayıda finansal hizmet şirketi ve büyük teknoloji şirketinin dijital varlıklar edineceğine dikkat çekmişti. Ayrıca kripto para şirketlerinin de sundukları hizmetleri artıracağını vurguladı.

İlerleyen zamanlarda ise G20 ülkelerinin kendi kripto para stratejilerini geliştireceği tahmininde bulundu. Geçmişten günümüze Gabor’un söylemlerine ve tahminlerine baktığımız da büyük bir bölümünün gerçekleştiğini görmekteyiz.

VanEck Hakkında

John van Eck, 1955 yılında ABD’li yatırımcılara 2. Dünya Savaşı sonrası yatırım fırsatlarını getirmek için firmayı kurdu. 1990‘ların başında, oğulları Derek ve Jan Firma’ya katıldığında, VanEck o zamandan beri önemli bir büyüme sağlayan bir dizi ticari girişimde bulundu.

Jan, kardeşi Derek’in 2010 yılında vefatından bu yana, firmanın büyüyen küresel operasyonlarını yönetti ve bugün de yönetmeye devam ediyor. VanEck’in en büyük ilkelerinden biri, yatırımcılara portföylerini güçlendirecek fırsatlara erişim sağlamaları için yol göstermektir.

Şirket, ileriye dönük, akıllıca tasarlanmış aktif ve ETF çözümleri aracılığıyla, gelişmekte olan endüstrilere, varlık sınıflarına ve pazarlara katma değerli fırsatlar sunuyor.

VanEck, yatırımcılara uluslararası piyasalara erişim sunan ilk ABD varlık yöneticilerinden biri olarak bilinmektedir. Yatırımcıları etkili portföy fırsatlarıyla güçlendirme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu