Bitcoin HaberleriAltcoin HaberleriHaberler

29 Ekim BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi

Birkaç günlük büyümeden sonra, coinlerin  çoğu şu anda kırmızı bölgede olduğundan piyasa bir düzeltmeye girdi.

CoinMarketCap'in en iyi paraları

BTC/USD

Dün sabah, ayılar 58.000 dolarlık desteği geçemedi ve Bitcoin fiyatı yavaş yavaş 60.000 dolarlık psikolojik işaretin üzerine çıktı.

Öğleden sonra parite, dört saatlik hareketli ortalama EMA55’in üzerinde bir dayanak elde etmeye çalıştı, ancak bir noktada, güçlü bir düşüş momentumu 58.000 Dolar’lık desteği deldi ve günün en düşük seviyesini 56.425 Dolar’da sabitledi. Boğalar tüm hacmi hızla satın aldı ve pariteyi ortalama fiyatlar alanına geri getirdi. Böylesine sert bir fiyat artışından sonra volatilite azalmaya başladı ve sabah parite 61.500 Dolar civarında konsolide oldu. Bugün, 64.000 dolarlık alana toparlanmanın devam etmesi beklenebilir. Bu haftanın sonunda, 64,895 dolar seviyesinin üzerinde bir bölgeye kırılma olasılığı yüksek.

Bitcoin, şu anda 61.116 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün sabah parite uzun süre 4.000 Dolar seviyesinde konsolide oldu ve ardından alıcılar hacmi artırdı. Ethereum (ETH) fiyatı 4.200 Dolar’lık dirence ulaştı.

Öğleden sonra boğalar bu direncin üzerine çıktı ve bu sabah parite tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.400 doları yeniledi. Şu anda, satın alma hacmi biraz azaldı ve büyüme yavaşladı. Gün boyunca boğalar baskıyı artırabilirse, ETH 4.500 dolarlık alana devam edebilir.

Ethereum, şu anda 4.336 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Dün sabah 1 dolarlık destek satıcıların saldırılarına direndi ve parite bu psikolojik seviyenin üzerinde konsolide oldu. Gün boyunca, XRP fiyatı ortalama fiyatlar alanına toparlandı, ancak dört saatlik EMA55‘in üzerine çıkması henüz mümkün olmadı.

Bugün kripto piyasasında olumlu duygular hüküm sürerse, XRP/USD paritesinin toparlanması 1,25 Dolar bölgesine kadar devam edebilir.

XRP, şu anda 1.068 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Paylaş
Bağlantıyı kopyala